Produkty
{{product.title}} {{(product.price | currency).replace(",00", "")}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | currency).replace(',00', '')}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | currency).replace(',00', '')}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | currency).replace(',00', '')}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | currency).replace(',00', '')}}

K interiérovému designu patří i elektroinstalační materiál

Při zařizování nebo rekonstrukci bytu či domu bychom měli myslet i na ty nejmenší detaily. Takovým důležitým "detailem" je například elektroinstalační materiál, tedy zásuvky, vypínače a pod.

Život bez využívání elektrické energie si dnes už moc neumíme představit. Kdysi lidem stačilo, aby měli v pokoji jen jednu zásuvku, protože spotřebiče a zařízení, které používáme dnes ještě neznali. Dnes je to však úplně jinak. Mít v domácnosti počítač, televizor, rádio, pračku, chladničku a různé jiné spotřebiče fungující na elektrickou energii, je úplnou samozřejmostí. Na jejich zapojení nám však nestačí jedna zásuvka, ale hned několik a to v každé místnosti.

 

Co potřebujeme k zavedení elektřiny do domu

Před zavedením elektřiny do domu si musíme všechno dobře rozmyslet a naplánovat, aby zásuvky a vypínače byly rozmístěny co nejlépe a nebylo třeba používat prodlužovací přívody či rozbočovače. Toto je však nutno konzultovat se stavebním inženýrem nebo firmou, která se zaměřuje na elektroinstalace.

Takže k zavedení elektřiny do vašeho domu budete potřebovat technika, který je na tuto práci kvalifikovaný, přístup k sítím, které se přidává k žádosti o stavební povolení a samozřejmě peníze za práci a elektroinstalační materiál.

Zařízení domu přizpůsobujeme i vypínače a zásuvky

Elektroinstalační materiál – zásuvky a vypínače se instalují úplně na závěr. Většinou tehdy, když už máte představu o tom, jak vymalujete stěny a jak zařídíte pokoje. Podle toho je potom sladíte barevně i designem. Zásuvky a vypínače mohou být výrazné anebo diskrétnější. Mohou splývat s barvou stěn, popř. ladit s barvou a provedením nábytku. Do dětského pokoje se mohou nainstalovat podsvícené vypínače s dětskými motivy, které zároveň mají i orientační funkci v noci.

Doporučujeme použít bezpečnostní krytky do zásuvek, pokud se v domácnosti pohybují malé děti nebo přímo zásuvky s dětskou pojistkou.

Pokud máte rádi tlumené světlo, ale v některých situacích naopak plné osvětlení, doporučujeme použít stmívače. Praktické jsou i pohybová čidla, která rozsvítí světla jenom v případě pohybu v jejich zorném poli.

Elektroinstalační materiál můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo e-shopech. Existuje široká nabídka zásuvek i vypínačů, od klasických, až po velice náročné – kovové, skleněné, aj.

Záleží jen na vašich požadavcích, jaké si vybrat pro konkrétní případ.

Doprava zdarma Při objednávce nad 2000 kč (s výjimkou šedých instalačních lišt)

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba