Produkty
{{product.title}} {{(product.price | currency).replace(",00", "")}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | currency).replace(',00', '')}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | currency).replace(',00', '')}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | currency).replace(',00', '')}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | currency).replace(',00', '')}}

Elektroinstalační materiál do dětského pokoje

Při výběru elektroinstalačního materiálu je potřeba dbát na aspekty, jako je funkčnost, cena a bezpečnost. Na co dalšího je však nutné se zaměřit pokud vybíráme elektroinstalační materiál právě do dětského pokoje? Názorů a aspektů je samozřejmě více a každý si vybere to, co se mu zdá nejvhodnější. Já vám chci v tomto blogu přiblížit od čeho by se aspekty výběru měly odvíjet. 

Elektroinstalační materiál musí být bezpečný

S tímto bude souhlasit asi každý, že bezpečnost je prvořadá. Hlavně pokud se jedná o dětský pokoj. Vždyť v něm budou trávit velkou část dne právě děti – nejmenší a tedy i nejzranitelnější členové domácnosti. Proto by měl elektroinstalační materiál splňovat nejen všechny bezpečnostní normy, ale měl by je ještě zvyšovat. Ať už se jedná o zásuvky s dětskou pojistkou, nebo o všechny elektrospotřebiče mimo dosah nejmenších dětí. 

Elektroinstalační materiál musí také dobře vypadat

Každý rodič se snaží zařídit dětský pokoj tak, aby vypadal co možná nejpěkněji a byl pro dítě co nejpříjemnější. A tady se už dostávají ke slovu designeři pokojů. Výběr pro dětské pokoje je vskutku rozmanitý. Od vypínačů s dětskými motivy, přes speciální svítidla, až po stolní a noční lampy v podobě pohádkových postaviček. Fantazii se meze nekladou. Jediným limitem tu může být vaše peněženka. A  dostáváme se k poslednímu aspektu.

 Musí být elektroinstalační materiál v dětském pokoji drahý?

Odpověď je, že nemusí. Stačí jen správně hledat a být ochotný přistoupit na kompromisy. Samozřejmě nemluvím o kompromisech na straně bezpečnosti. Protože i levnější kusy elektroinstalačního materiálu v dětském pokoji můžou být zajímavé. Stačí jen správně hledat. Třeba právě zde

 

 

 

 

 

Doprava zdarmaPři objednávce nad 2000 kč (s výjimkou solárních kolektorů a šedých instalačních lišt)

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu
Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli
Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců
Moderní eshop od  Webmiumeshop