Produkty
{{product.title}} {{(product.price | currency).replace(",00", "")}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | currency).replace(',00', '')}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | currency).replace(',00', '')}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | currency).replace(',00', '')}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | currency).replace(',00', '')}}

Vybíráme svítidla

Není tajemstvím, že osvětlení a svítidla ovlivňují náladu člověka, jeho fyzický stav a vnitřní pohodu. Pod umělým osvětlením tráví lidé stále více a více času. Proto bychom se měli na výběr svítidel do svého domova  již dopředu pečlivě připravit. Nevhodné osvětlení může způsobovat neurózy a deprese.

 Jak správně vybírat svítidla?

Nejlepším základem pro příjemné osvětlení je použití více zdrojů o různých intenzitách. Vhodné je kombinovat nástěnná svítidla, bodová a centrální stropní popř. tlumená svítidla. Pokud se budeme držet tohoto návodu, nebude docházet k únavě očí z jednosměrného, koncentrovaného světelného záření.

Při osvětlení pracovních ploch je naopak vhodné přímé světlo na pracovní plochu. V některých specifických případech je vhodné použít i tlumené světlo, které dodá místnosti zvláštní atmosféru a člověk zůstane delší dobu koncentrovaný.

Pozor je nutno dávat také při práci s počítačem, popř. notebookem, kdy se uživateli zdá, že osvětlení monitoru společně s podsvícenou klávesnicí je dostačující. Opak je pravdou. Nestabilní intenzita světla z monitoru oči velice unavuje. V tomto případě také pomůže tlumené světlo umístěné mimo zorného pole uživatele.

V případě ložnic je nyní moderním trendem přímé osvětlení úplně vynechat. Používají se hlavně tlumené stolní lampy, nejlépe v párech, které se obyčejně umísťují na noční stolky. Lidský organismus lépe zvládá přechod z aktivního stavu do klidového v případě tlumeného osvětlení. Ostré, přímé světlo nás dlouho udržuje v bdělosti a přechod do úplné tmy může být pro někoho téměř šokem.  

Doprava zdarma Při objednávce nad 2000 kč (s výjimkou šedých instalačních lišt)

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba